دوشنبه , آبان ۲۷ ۱۳۹۸
معماری

گروه آموزش کیدمس

گروه آموزش ریاضی، هوش و خلاقیت کیدمس در سال ۱۳۹۰ به منظور ارائه آموزش‌های علمی و حرفه‌ای منطبق با متدها و استانداردهای بین‌المللی به کودکـان ایرانی آغاز به کار نمود.

با توجه به ضعف بالای دانش‌آموزان در درس ریاضی و آمار بالای اختلالات یادگیری دانش‌آموزان در دوره ابتدایی بر آن شدیم تا با مطالعـه شیوه‌های آموزشی کشورهای پیشرفته نظیر آمریکا و کانادا، به تدوین دوره آموزشی بر پایه روش‌های علمی و سازگار با محتوای آموزشی دوره ابتدایی، به طور ویژه در درس ریاضی بپردازیم.

دوره آموزشی مورد نظر بر پایه متد مونته‌سوری بوده که بیش از ۱۰۰ سال است در کشورهای مختلف دنیا اجرا شده و تکامل یافته است.ویژگی‌ای که دوره‌های کیدمس را از سایر دوره‌های مشابه برگزار شده در ایران متمایز ساخته است، تطبیق آن با کتاب‌های درسی دوره‌ی ابتدایی است که از ایجاددوگانگی آموزشی برای کودکان در سال‌های آتی جلوگیری می‌کند.

از آنجایی‌که دوره‌ی طلایی آموزش‌پذیری کودکان از ۲٫۵ سالگی آغاز شده و متاسفانه آموزش رسمی برای کودکان در این رده سنی در کشور وجود ندارد، کودکان رده سنی ۲٫۵ تا ۱۰ سال می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کرده و علاوه بر رشد مهارت‌های اجتماعی، آموزش‌های درسی را به وسیله‌ی بازی‌های هدفمند و به طور کاملاغیر مستقیم و علمی دریافت نمایند.آموزش به روش کیدمس موجب درک عمیق و مفهومی آن‌ها از مفاهیم ریاضی شده و آن‌ها را برای آینده تحصیلی‌شان و شرکت در آزمون ورودی مدارس برتر (مانندتیزهوشان) آماده می‌کند.

علاوه بر این توجه به پرورش هوش‌های چندگانه درکودکان و رشد مهارت‌های استعداد تحلیلی در این دوره‌ها موجب برتری آن‌ها می‌شــود. نتایج به‌دست آمده در سال‌های گذشته گواه این مدعا است

درباره ی مدیرسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس